kelepm: (Default)
[personal profile] kelepm
(Продовження. Початок тут)

Вже повертаю на Вільняус:

Незвичайні конструкції в підворітнях:

А ось уже й Старе Місто:Готика, оригінальна:Катедральний собор Петра і Павла, мала базиліка, XV-XVII ст.:Біля Катедрального і на Ринку:Костел Ієзуїтський св. Франциска-Ксаверія:

Каунаська Ратуша, знана також як Білий Лебідь (XVI століття, з подальшими реконструкціями):І в пейзажі:

Кафедральний з тієї ж точки:Ще храми:

А ось і замок з триваючою реставрацією:Барокова штучка поруч:Рів ніби середньовічний, без моста складно:Місто з башти:

Няріс:

Всередині башти. Кажуть, тут була зала офіційних прийомів:Реконструкція. Замок і околиці в другій половині XVI століття:В'язниця в підвалі. Все-таки розмір отворів для рук тут неважливий, головне голову закріпити, а далі колодник (чи колодниця) просуне туди руки, бо більше ніде діти.То все копії і їх можна мацати руками:Костел св. Юра, XV-XVII ст.:Зсередини. Класно буде, коли закінчать:Повертаюся назад. Знову Ратуша:Музей Майроніса в старовинному будинку:

М'ячик на подвір'ї музею литовського спорту:Згарище. Здається, перше за всі мої фотозвіти:Вілла в шикарному модерні:Міст Вітовта через Няріс (Вілію):

Бруківка там старожитня, зовсім не така як у нас:Вітовтова Церква, Фара Вітовта:Будинок Перкуна, оригінальна готична споруда XV століття:Няріс:Ще готики:... і неготики. Власне, вийшовши на набережний проспект Короля Міндовга, я сподівався доїхати до привокзального району на якомусь транспорті, бо ноги вже просили відпочинку. Для цього навіть спитався в барменші, який транспорт там ходить. Вона старанно записала мені номери автобусів і маршруток, жоден з яких я не зустрів, тому зрештою пішов пішки :)

А це вже неоготика:Ось цей будиночок був останнім, що я сфоткав того дня в Каунасі, але з литовських міст мені найбільше сподобалося саме тут. Натомість Вільнюс навіть розчарував.


Profile

kelepm: (Default)
kelepm

May 2013

S M T W T F S
   123 4
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 05:28 am
Powered by Dreamwidth Studios