kelepm: (Default)
[personal profile] kelepm
(Продовження. Початок тут)
Княжий палац, він же Нижній Замок (назву взяв з польської, бо з польської Вікі брав інфу). Повна реконструкція княжого палацу, що існував у XV-XVII століттях. Доля того замку була сумною - його зруйнували козаки Золотаренка і московські війська в 1650-х рр., після чого він лежав руїною і був остаточно розібраний на будматеріали в перші роки російського панування наприкінці XVIII століття.Зліва Нижній Замок, праворуч залишки і реконструкція Верхнього Замку, з відомою баштою Гедиміна:Ось і вона:Ще будівлі Верхнього замку. Вирушаю туди:Піднімаюся, бачу річку Неріс і на іншому березі район хмарочосів:

Башта зблизька:Заходжу всередину. Як годиться, реконструкція старого ансамблю Верхнього і Нижнього Замків і Катедрального:І ось я на даху башти, на оглядовому майданчику. Фантастичний краєвид на місто (забігаючи наперед - у Ченстохові ще фантастичніше):Катедральний і Палац (Нижній Замок) зверху:Ще раз палац і собор:Вздовж Нерісу:Нове місто:

Річка Вільня перед впаданням у Неріс:Спускаюся, виходжу на пішохідну вулицю Пілес (Замкову). Там теж багато цікавого:Навіть готика:Не раз Литва нагадує Данію:"Дзиґа" і сюди добралася :)Церква Параскеви П'ятниці. Виявляється, тут і Петро I відслужив був службу за перемогу в Північній війні. Німий литовець знаками показав мені, щоб я туди зайшов. Я зайшов, помолився, щось залишив:

Нікольська або ж Миколаївська церква:

Площа перед Ратушею. Праворуч сама Ратуша:Сама Ратуша:Варіації на тему кубізму:Розкішна еклектика:Вид з вікна готелю:

І знову трохи жерсті:Будівля Ринку:Спускаючись до вокзалу:

На цьому віленська частина фотозвіту закінчується. До зустрічі в Троках ;-)

Profile

kelepm: (Default)
kelepm

May 2013

S M T W T F S
   123 4
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 05:28 am
Powered by Dreamwidth Studios