kelepm: (Default)
[personal profile] kelepm
Продовження. Початок читайте тут

ВНЕЗАПНО кінець старого міста, бо ми повертаємо в інший бік:Мій улюблений варшавський stealth-хмарочос:Такі вулиці нагадують мені празьку Плзенську, де я жив два роки тому в готелі. Наша Княгині Ольги десь схожа і я вірю, що поступово стане ще більш схожою:Вид з вікна готелю. Дуже подобається висотка праворуч, як явне продовження довоєнного функціоналізму:Готель навпроти:

А тут мій готель:

Стелс-хмарочос з іншого боку навіть і видно:Співіснування:Ранок наступного дня. Вісла, міст Понятовського:Вид з моста:

Варшавський євро-стадіон:Околиці національного музею:Тут вже не так круто, завертаю до Центра Коперніка. Центр являє собою великий сучасний освітньо-розважальний заклад, де діти і дорослі можуть долучитися до пізнання фізики, хімії, механіки, палеонтології і т.д.

Маятник Фуко в центрі Коперніка. Ніколи не бачив його в оригінальному масштабі:Оригінальна експозиція "Голоси вогню". В клітці горить ніби пекельний вогонь, на фоні якого прокручуються промови диктаторів-душогубців XX століття:Популярна лекція для дітей на тему атмосферного тиску:Там було ще багато всякого пізнавального, але я не дуже-то фоткав, кому цікаво, можуть почитати, наприклад, тут

Види Вісли з парку біля Центру:

Центр збоку:Фасад і тил збережено, але зсередини, ніби Чужий, вилазить скляна споруда:Музей Шопена.

Унікальний прикол. Здається, то реконструкторське, але дуже явно нагадує ґазенваґен, привіт Вані Урґанту:

Дуже нагадує одну відому львівську будівлю:Але якщо так, то не дуже:

Ця розфарбована будівля - парковка :)Графіті:Польські хрущовки:Ще одна "польська сталінка":Отак ідеш-ідеш, хоп - і ти вже в гетто:Окраїнна колись церква тепер у центрі:

"Золоті тераси", привокзальний ТРЦ Варшави:Наостанок кілька нічних фоток:

Вокзал:


Зал очікування (безкоштовний, з безкоштовним вайфаєм):Звідси на комфортабельному автобусі я вирушив до Вільнюса, але то вже інша історія...

Profile

kelepm: (Default)
kelepm

May 2013

S M T W T F S
   123 4
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 05:28 am
Powered by Dreamwidth Studios